Google bombayı önümüzdeki ay patlatıyor!

CNBC, Pixel Fold’un 10 Mayıs’taki I/O konferansında duyurulacağını ve haziranda satışa çıkartılacağını ortaya koyan dahili iletişim gördüğünü iddia ediyor. Cihazın yaklaşık 1.700 ABD Dolarına veya Samsung’un Galaxy Z Fold 4 için istediği 1.800 ABD Dolarına yakın bir fiyata mal olacağı da söylentiler arasında

Şirket, rakibine göre birkaç avantaj sağlayabilir. Pixel Fold, 5.8 inç harici ekran ve 7.6 inç katlanır ekrana sahip kitap benzeri bir tasarıma sahip olacak, ancak Google’a göre herhangi bir katlanabilir “en dayanıklı menteşeye” sahip olacak. Ayrıca suya dayanıklı olması ve normal kullanımda 24 saate, Extreme Battery Saver ile 72 saate kadar dayanan daha büyük bir pil içermesi bekleniyor.

Google bombayı önümüzdeki ay patlatıyor!

Ancak bir performans artışı beklemeyin. Pixel Fold görünüşe göre Pixel 7 serisindekiyle aynı Tensor G2 çipini kullanacak ve önceki sızıntılar, Pixel 6’dan önceki kameralara sahip olabileceğini gösteriyor.

Pixel 7 Pro için 899 dolardan başlayan normal Pixel telefonlara kıyasla fiyat çok yüksek. Ancak Google, takasları teşvik ederek anlaşmayı tatlandırabilir. Şirket, Fold alıcılarına ücretsiz bir Pixel Watch bile sunabilir.

Ayrıntılar doğruysa katlanabilir Pixel’i satmak kolay olmayabilir. Google’ın bu sonbaharda Pixel 8‘i piyasaya sürmesi bekleniyor ve telefon muhtemelen üçüncü nesil Tensor çipi gibi güncellemere sahip olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir