Ömer 10.bölüm fragmanı: Erdal sessizliğini bozdu! Ömer’in tadını kaçıracak hamle

Ömer 10.bölüm fragmanında ‘Yalan söyleme artık!’ deyip isyan bayraklarını kaldıran Ömer, hakikatlerin peşine düşer. Tahir, Nisa’nın gecenin bir vakti çocuklarını yalnız bırakıp içkili bir restorana gittiğini babasına şikayet eder.

Ömer yeni bölüm fragmanında Tahir’in ‘Nisa ve çocuklar bizde kalacaklar’ çıkışıyla tansiyon gittikçe yükselir. Süreyya, olup bitenlerden sonra Gamze’nin Ömer ile ilişkisini kıskanabileceğini düşünür. Diğer taraftan Gamze’nin Erdal’la birlikteliğini en başından beri doğru bulmayan ve bir türlü hazmedemeyen Ömer’den beklenmedik tepki gelir.

‘Umurumda değil zaten. Nereye gidersen git o adamla.’ diyen Ömer, Gamze’den ‘Bu benim tanıdığım Ömer olamaz’ karşılığını alır. Senaristliğini Gülizar Irmak’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın ve yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği Ömer 10.bölümüyle 27 Mart Pazartesi tarihinde saat 20:00’da Star TV’de hayranlarıyla buluşacak.

Ömer’le Gamze son bir defa buluşur ve ne kadar acı çekseler de kendi yollarına gitme kararı verirler. Her şeyden habersiz, Ömer’le mutlu bir evlilik yapmak için her fedakarlığı yapmaya hazır olan Süreyya ise kendini nişanlısının hayatında ikinci plana atılmış hissettiği için kırılır.

Nisa yaşadığı maddi sıkıntıları babası ve kardeşlerine belli etmemek için çabalasa da, Reşat bir şeylerin yolunda gitmediğini çoktan fark etmiştir. Gamze, bir çözüm arayışında olan Nisa’ya yardım eli uzatır.

Gamze’yi kalbinden söküp atmaya istekli olan Ömer, Süreyya ile çıktığı yolda kararlı adımlarla ilerlerken Reşat’ın da desteğini alır. Kendi yollarına gitme kararı alan Ömer ve Gamze’nin yolu beklenmedik bir anda yeniden kesiştiğinde, bu sefer yaşananlar en masumların bile hayatını içinden çıkılamaz hale getirecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir